Видео

(ВИДЕО) Ford ќе ги предупредува возачите за несреќи и опасности на...

Има многу случаи кога сознанието за тоа што има „зад аголот“ може да биде многу корисно за возачите, па дури и да им го...

(ВИДЕО) Морничава приказна: Имате само еден час живот и тоа доколку...

Островот на змиите не е имагинарна локација од хорор филмовите туку реално место кое луѓето навистина го нарекуваат така иако локално уште е познат...

(ВИДЕО) Нов дует на македонската естрада по подолго време: Дани и...

Дуетските соработки кај нашите пејачи можат да се избројат на една рака, но за Дани и Пеце (Суперхикс) ова е втора нивна соработка. „На крајот...

(ВИДЕО) Излезе на -46 степени и го проба трикот со врела...

Кога овој човек од Аљаска ја правел снимката за Јутјуб, надвор владеела ледена зима. Имало дури 46 Целзиусови степени под нулата и навистина не...

(ВИДЕО) Вака изгледа луда забава во Србија

Ноќните излегувања често завршуваат со луди и незаборавни ситуации, а уште подобро е кога некој ќе ги овековечи со снимка, како што е случај...

Огномет за паметење

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aEgo5WN_460svav1.mp4

Мислев дека сме пријатели

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aDgZvLK_460svav1.mp4

Боже благодариме за руските девојки

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0R6gXQ_460svav1.mp4

Забавна компалација од видеа со животни

https://www.youtube.com/watch?v=bc1sEWxiZl0

НАЈНОВИ